zakładanie bloga za darmo

Gdzie założyć bloga za darmo?

Blog to miejsce, które może służyć naprawdę wielu celom. Niektórzy dzięki jego prowadzeniu stają się pisarzami, inni tworzą poradniki i docierają do bardzo szerokiego grona odbiorców, a jeszcze inni piszą bloga, ponieważ jest to dla nich pewna forma terapii i sposób na poradzenie sobie z kłopotami i trudnościami. Zatem bez wątpienia, zdecydowanie warto założyć własnego bloga! W Internecie dostępne jest wiele portali, które umożliwiają darmowe prowadzenie bloga. Warto wiedzieć, gdzie założyć bloga za darmo, by bezkosztowo rozpocząć swoją przygodę z blogowaniem. A ta przygoda… naprawdę wciąga!

Platformy umożliwiające darmowe założenie bloga

Wiele osób rozpoczyna prowadzenie własnego bloga, nie mając praktycznie żadnego budżetu do wykorzystania. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może być platforma Blogger, WordPress lub Wix. Wszystkie te strony na początku są bezpłatne, jeżeli korzysta się z podstawowych opcji. Także to właśnie tu należy skierować swoją uwagę, by założyć bloga za darmo. Trochę czasu minie, zanim trzeba będzie coś zainwestować w stronę.

Czy platformy, na których można założyć bloga za darmo są intuicyjne?

Wszystkie trzy platformy, na których można założyć bloga za darmo, są dość intuicyjne i proste w użyciu. Wystarczy trochę spróbować i można nauczyć się pełnej obsługi. Dostępne jest kilka motywów, które można w dowolnym momencie użyć.