Książkowe gadżety

Nie wyobrażasz sobie życia bez książek? Czytanie sprawia Ci przyjemność? Kolekcjonujesz nie tylko książki, ale uwielbiasz też wszystko co związane jest z książkami? Jeśli tak czytaj dalej, z artykułu dowiesz się jakie książkowe gadżety są obecnie modne na rynku.

Książka i co jeszcze

Książka to nieodzowny element każdego mola książkowego. Wydawać by się mogło, że w dobie internetu czytanie odchodzi do lamusa, ale to mit. Przeglądając media społecznościowe można znaleźć wiele grup dla miłośników książek, w których udziela się wiele użytkowników. Wiele z tych osób poleca różne gadżety książkowe. Coraz więcej firm i rękodzielników podejmuje się tworzenia ciekawych produktów w tematyce około książkowej.

Ciekawe gadżety dla miłośników czytania to m.in.:

– torba na książki (na rynku można spotkać różnego rodzaju torby od zwykłych płóciennych z prostym nadrukiem po uszyte z materiału wodoodpornego z kolorowym nadrukiem i różnymi napisami związanymi z książkami)

– kolorowe skarpetki z motywem książek (dostępne są standardowe skarpetki jak i stopki z różnymi nadrukami nawiązującymi do czytania)

– bransoletki z książkową zawieszką (dostępne w wielu wariantach do wyboru)

– zakładki do książek (szczególnie popularne w ostatnim czasie stały się zakładki z żywicy. Trwały materiał i wyjątkowe wzornictwo sprawia, że taka zakładka przykuwa wzrok)

– kubki z motywem książki ( dostępne są różne wzory od prostych napisów poprzez kolorowe grafiki)

Idealny pomysł na prezent dla miłośnika książek

Jeśli masz w swoim gronie osobę, która uwielbia czytanie, ale nie jesteś pewny czy książka, którą chcesz kupić będzie odpowiednia postaw na książkowe gadżety. Będą praktycznym prezentem, a do tego zachwycą obdarowaną osobę.