catering dietetyczny

Kto może korzystać z usług cateringu dietetycznego?

W Polsce panuje przekonanie, że dieta pudełkowa jest przeznaczona tylko dla osób młodych i najlepiej zarabiających. Na szczęście nie jest to prawdą Na rynku działa wiele firm cateringowych oferujących różnorodne warianty diety. Catering dietetyczny pozwala na dostosowanie usług do oczekiwań różnych grup klientów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Dieta pudełkowa dla zapracowanych

Wiele osób spędza dużą część dnia poza domem. Ten czas nie musi być stracony z punktu widzenia zdrowego sposobu żywienia. Podczas pracy w biurze lub podczas wyjazdów służbowych trudno odżywiać się regularnie i spożywać zawsze odpowiednio zbilansowane posiłki. Catering dietetyczny rozwiązuje tego rodzaju problemy. Potrawy można otrzymać w określonej porze dnia. Nie trzeba zastanawiać się nad wyborem dań, a dieta nie jest monotonna. Firma cateringowa dysponuje zestawem przynajmniej kilkunastu różnych dań, które są stale dostosowywane do zmieniającego się rynku. Pozwala to ograniczyć lub całkowicie wyeliminować korzystanie z barów szybkiej obsługi oraz posiłków typu fast food. Jest to doskonała metoda na utrzymanie zdrowego trybu odżywiania w dłuższym czasie.

Catering dietetyczny dla oszczędnych

Wbrew pozorom jedzenie pudełkowe to dobry sposób także na ograniczenie kosztów związanych z żywieniem. Może wydawać się to dziwne, bo koszt diety pudełkowej wynosi kilkadziesiąt złotych dziennie. Jednak trzeba przy tym wziąć pod uwagę, że w cenę wliczone są koszty zarówno składników dań, jak i wykorzystania energii. Samodzielne przygotowywanie posiłków w domu wymaga zużywania dużej ilości wody, gazu i energii elektrycznej. Kuchnia musi być wyposażona w urządzenia takie jak piekarnik, kuchenka, mikser, blender lub robot wielofunkcyjny. Podczas gotowania zużywają się naczynia i akcesoria, które trzeba regularnie wymieniać. Przykładem może być deska do krojenia lub patelnia. Dobrej jakości wyposażenie kuchni wymaga ponoszenia sporych wydatków. To wszystko można wyeliminować poprzez catering dietetyczny Łódź. Klient otrzymuje gotowe do spożycia potrawy, których często nie trzeba nawet podgrzewać.

Sprawdź:

Z powyższych względów z zalet jedzenia pudełkowego może skorzystać każda osoba, które chce szybko zmienić swój codzienny sposób żywienia. Wystarczy wybrać wariant diety najlepiej dostosowany do swoich przyzwyczajeń i zasobności portfela. Warto dodać, że catering dietetyczny Łódź może być zamówiony całkowicie przez Internet, bez wychodzenia w domu. Jest to jeden z najlepszych sposobów na utrzymanie zdrowej diety bez nadmiernego wysiłku.