Najmodniejsze kolory wiosna/lato 2022

Wiosenne i letnie dni rządzą się swoimi prawami. Podobnie jest w modzie to sezon, który przynosi wiele niespodzianek i energetycznych kolorów. Jakie kolory będą najmodniejsze w sezonie wiosna/ lato 2022?

Energetyczne przyciąganie

Najnowsze trendy sprawiają, że w świecie mody będzie bardzo energicznie i kolorowo.

Najmodniejsze odcienie wiosna/lato 2022 to:

– Butter yellow

– pole narcyzów

– guma balonowa

– ocean

Butter yellow to nic innego jak żółtawy odcień masła. Idealnie będzie komponował się w wiosenne dni z delikatnymi promieniami słońca. Nie ma tu znaczenia czy założy się elegancką sukienkę, marynarkę czy spodnie dresowe wszystkie chwyty modowe są dozwolone w łączeniu tego koloru z letnią garderobą. To również idealny kolor dla osób lubiących minimalistyczny styl. Nie jest krzykliwy, ale sprawia, że stylizacja nabierze nowego wyglądu. Idealnie zastąpi kolor śmietankowy , który był hitem 2021 roku.

Pole narcyzów to kolejna propozycja w odcieniach żółtego koloru. W porównaniu do stonwanego butter yellow ten kolor jest intensywny i energetyczny. Świetnie sprawdzi się na letnich stylizacjach, które ożywi i sprawi, że osoba nosząca się w odcieniu pole narcyzów będzie się wyróżniać z tłumu. Kreacje w tym kolorze powinny się znaleźć w wakacyjnej walizce.

Guma balonowa to odcień romantycznego różu, który jest ponadczasowy. Świetnie prezentuje się w stylizacjach na wielkie wyjścia. Łączy klasykę z romantycznością. Ten kolor będzie hitem wesel 2022 roku.

Ocean to odcień, który przywołuje na myśl wodę i wyczekany urlop. Modne w tym sezonie będą wszystkie odcienie od tych ciemnych po te stonowane i romantyczne. Będzie nie tylko hitem na ubraniach, ale też na dodatkach i biżuterii. Dodatki ozdobione szafirem, topazem czy akwamarynem podkreślą charakter stylizacji.