Podgrzewacz tytoniu – czy faktycznie zastąpi papierosa?

podgrzewacz tytoniu

Masz już powoli dość zwykłych papierosów, ale nie przemawiają do Ciebie również e-papierosy? Podgrzewacz tytoniu może być rozwiązaniem dedykowanym właśnie Tobie. Zawierające prawdziwy tytoń wkłady do podgrzewaczy tytoniu dostępne są w wygodnych paczkach i z wyglądu nie różnią się znacznie od zwykłych papierosów.

Podgrzewacze tytoniu – zdrowsza alternatywa dla papierosów?

A gdyby tak móc cieszyć się smakiem i właściwościami tytoniu bez konieczności szukania ustronnego miejsca? Po wielu latach pracy naukowcy wreszcie znaleźli na to sposób – podgrzewanie. Innowacyjne wyroby tytoniowe podgrzewają susz tej rośliny, zamiast go spalać. W połączeniu z zastosowaną technologią powoduje to powstawanie aerozolu, którym można się zaciągnąć tak jak dymem. Ze względu na to, że temperatura oddziałująca na tytoń jest tu znacznie niższa, nie następuje uwolnienie wielu toksycznych substancji, co można uznać za dodatkową korzyść.

Podgrzewacz tytoniu nazywany jest prawdziwą rewolucją, jeśli chodzi o wygodę. Jedno naładowanie wystarczy nawet na 30 użyć, dlatego z urządzenia można swobodnie korzystać przez cały dzień. To wspaniała wiadomość dla tych, których może zniechęcać konieczność podłączenia podgrzewacza do ładowarki za każdym razem, gdy chcą zapalić.

Wygodna alternatywa dla papierosów, dzięki której nie musisz rezygnować z przyjemności? To możliwe! Dzięki podgrzewaczom tytoniu możesz palić bez popiołu i dotychczasowych wyrzutów sumienia. To bez wątpienia właściwy kierunek rozwoju dla przemysłu tytoniowego. Naturalny smak i wygoda użytkowania oraz wkłady, które przypominają zwykłe papierosy to nadzieja dla wszystkich palaczy, którzy chcą cieszyć się „dymkiem”, kiedy tylko mają na to ochotę. Dlatego podgrzewacz tytoniu zdobywa sobie coraz większą popularność wśród miłośników nikotyny na całym świecie.