Prezent od serca

Zbliża się rocznica ślubu, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki? Na rynku jest duży wybór różnych prezentów i gadżetów od tych tandetnych poprzez standardowe, a kończąc na kreatywnych i zapadających w pamięć. Na co się zdecydować?

Prezent personalizowany

O prezencie na rocznice ślubu warto pomyśleć z wyprzedzeniem i nie kupować czegoś oklepanego. Świetnym i zaskakującym pomysłem będzie personalizowany prezent. Warto postawić tu na coś wyjątkowego, wiele małych firm zajmujących się rękodziełem tworzy cuda, które będą unikatowym prezentem.

Kilka propozycji personalizowanych prezentów na rocznicę ślubu:

– zestaw filiżanek z wygrawerowaną sentencją (może to być sentencja, z dnia ślubu)

– kubek z personalizowaną grafiką (oddająca pasję lub umiejętności drugiej połówki, na spodzie kubka może być data i dopisek z okazji, której rocznicy został wręczony)

– wyjątkowy album (album w, którym umieszczone zostaną wspólne zdjęcia to ponadczasowy prezent do, którego będzie się wracać z sentymentem)

– koc z haftem z wybranym tekstem (idealny na wspólne jesienno/zimowe wieczory)

Wspólne przeżycia

Kolekcjonowanie wspólnych wspomnień to niezastąpiony prezent na rocznicę ślubu. W końcu ten dzień powinien być spędzony razem. Tu opcji jest na prawdę dużo. To na co się zdecydować zależy od preferencji i upodobań, a także od zasobności portfela.

Propozycje spędzenia ekscytującego czasu we dwoje:

– skok ze spadochronu

– lot balonem

– masaż dla dwojga

– bilet na koncert ulubionego zespołu

– jazda na torze wyścigowym

– kąpiel w beczce piwa