Awans w pracy. Jaki prezent podarować?

Awans zawodowy jest niewątpliwie jednym z tych momentów, które warto uczcić. To niezwykle budujące i motywujące, gdy szefowie doceniają starania i działania na rzecz firmy. Zwykle koledzy i współpracownicy obdarowują wówczas prezentami, dzięki którym piękne wspomnienia pozostaną na dłużej. Jaki prezent z okazji awansu w pracy kupić? Oto nasze propozycje. 

Awans bez względu na to, czy jest wymarzony, czy zupełnie nieoczekiwany zawsze cieszy tak samo. To doskonała okazja, aby uczcić swój sukces w gronie bliskich nam osób, które przeżyją tę wspaniałą nowinę razem z nami. Obowiązkowym elementem tego typu spotkań są oczywiście prezenty. Jaki upominek okaże się najodpowiedniejszy? W tym przypadku dużo zależy od preferencji i gustów osoby obdarowywanej. Całe szczęście istnieje jednak kilka klasycznych propozycji, których nie powinno się pomijać. 

Pióro z grawerem 

Grawerowane pióra to prezent który doskonale sprawdzi się w przypadku awansu. To jeden z tych artykułów piśmienniczych, który nigdy nie wychodzi z mody! Tak elegancki i luksusowy produkt z pewnością skradnie serca nie tylko tych osób, które posługują się nimi na co dzień. Warto pamiętać, że na naukę nigdy nie jest za późno, a pióro wieczne dodatkowo kształtuje charakter pisma. Pióro wieczne sprawdzi się również w przypadku osób, które w życiu codziennym stawiają na produkty najwyższej jakości, a klasa i prestiż są ich znakiem rozpoznawczym!

Kosz pełen rarytasów 

Kosze pełne pysznych smakołyków i alkoholi to jeden z  tych klasycznych prezentów, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Te wypełnione wytwornymi likierami, ekskluzywnymi mieszkankami kaw, czy unikatowymi przetworami przypadną do gustu smakoszom o wysublimowanym i jasno określonym guście.

Voucher do restauracji 

Kolacja w restauracji to jeden z tych prezentów, który wywołała uśmiech na twarzy fanatyków kosztowania i testowania nowych i nieznanych potraw. Wybierając taki prezent, warto zasięgnąć informacji na temat preferowanych osoby obdarowywanej. Dzięki temu upewnisz się, że prezent będzie trafiony!